Anna Łukaszczyk

Ania Łukaszczyk

Archiwum

Wybory Ruda Śląska 2010

 

Aktualizacja 2014:

Zbliżają się nowe wybory. W połowie listopada będziemy wybierać nowych Radnych oraz Prezydenta Rudy Śląskiej. Pod tym linkiem znajduje się kompletna lista kandydatów.

Wybory Ruda Śląska 2014 

 

 

W wielu miejscach w internecie pojawia się pytanie o listę kandydatów na radnych w Rudzie Śląskiej. Dlatego też publikuję prawdopodobnie kompletny spis nazwisk kandydatów do rady miasta w wyborach samorządowych w Rudzie Śląskiej – z podziałem na okręgi wyborcze, a następnie na komitety wyborcze.

Jest to jedyna w Rudzie Śląskiej lista, która prezentuje zdjęcia kandydatów.

Szybkie odnośniki do okręgów:

 

OKRĘG 1 – Ruda, Orzegów, Chebzie, Godula

 

KWW „POROZUMIENIE DLA RUDY ŚLĄSKIEJ”

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego
1
Dziedzic Grażyna 56 Ruda Śląska
2
Domżalski Zbigniew Józef 51 Ruda Śląska
3
Łukaszczyk Anna Małgorzata 27 Ruda Śląska
4
Błąkała – Zawronek Ewa Beata 34 Ruda Śląska
5
Kobierski Marek Franciszek 34 Ruda Śląska
6
Kieruzel Paweł Aleksander 52 Ruda Śląska
7
Skupin Przemysław 49 Ruda Śląska
8
Kowalczyk Teresa Zofia 48 Ruda Śląska, złożyła następujące oświadczenie: pracowałam i pełniłam służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
9
Knosała Beata Ewa 38 Ruda Śląska
10
Sobera Jerzy Witold 40 Ruda Śląska
11
Świerszcz Michał Piotr 32 Ruda Śląska
12
Sobel Grzegorz Janusz 40 Ruda Śląska
13
Biskupek Janusz Grzegorz 47 Ruda Śląska
14
Panek Anna Maria 19 Ruda Śląska
15
Stalka Krystian Piotr 25 Ruda Śląska
16
Dobiech Dariusz 42 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Swaczyna Leon 56 Ruda Śląska
2 Riedel Mirosław Piotr 29 Ruda Śląska
3 Ruda Tadeusz Zbigniew 40 Ruda Śląska
4 Wojaczek Janusz Marian 53 Ruda Śląska
5 Palka Marek Krzysztof 34 Ruda Śląska
6 Zientek Robert Michał 24 Ruda Śląska
7 Majcherczyk Krzysztof Sebastian 37 Ruda Śląska
8 Lubecka Gabriela Maria 54 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Stania Andrzej 62 Ruda Śląska
2 Żurek Elżbieta Barbara 47 Ruda Śląska
3 Wyżgoł Jan Józef 62 Ruda Śląska
4 Płaczek Zofia Zenona 55 Ruda Śląska
5 Jarocki Jacek Tomasz 40 Ruda Śląska
6 Cieśla Maria 71 Ruda Śląska
7 Holewa Tomasz Leszek 37 Ruda Śląska
8 Pacławski Andrzej Kazimierz 53 Ruda Śląska
9 Roszczyk Anna Elżbieta 51 Ruda Śląska
10 Rózga Norbert Jan 54 Ruda Śląska
11
Szczepanik Sylwia 33 Ruda Śląska
12 Wojcieszek Michał Adam 34 Ruda Śląska
13 Szybka Justyna 34 Ruda Śląska
14 Zając Eugenia Maria 48 Ruda Śląska
15 Kucharski Władysław 63 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Osmenda Józef Ernest 63 Ruda Śląska
2 Howaniec Teodor 68 Ruda Śląska
3 Januszkiewicz Daria Olimpia 41 Ruda Śląska
4 Franczak Krzysztof 48 Ruda Śląska
5 Surma Mirosław Maria 51 Ruda Śląska
6 Pieter Henryk Jerzy 53 Ruda Śląska
7 Jeziorowska Jolanta Monika 53 Ruda Śląska
8 Krupski Andrzej Antoni 48 Ruda Śląska
9 Kopczyński Władysław Józef 55 Ruda Śląska
10 Zawada Sławomir Andrzej 40 Ruda Śląska
11 Sauer Paula Weronika 19 Ruda Śląska
12 Eckelmann Adam Mariusz 38 Ruda Śląska
13 Klyszcz Łukasz 21 Ruda Śląska
14 Zaczyk Mateusz Daniel 19 Ruda Śląska
15 Vogel Grzegorz Tomasz 39 Ruda Śląska
16 Wiśniewski Andrzej Ireneusz 53 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wesoły Marek Jacek 38 Ruda Śląska
2 Abuzied Yousif 44 Ruda Śląska
3 Kic Krzysztof Jan 40 Ruda Śląska
4 Kulpan Aleksandra Krystyna 36 Ruda Śląska
5
Stylec Patrycja Maria 20 Ruda Śląska
6 Sieradzki Mariusz Tomasz 32 Ruda Śląska
7 Szykowski Adam Szczepan 62 Ruda Śląska
8 Piechaczek Krzysztof Jerzy 40 Ruda Śląska
9 Włodarczyk Adam Jacek 38 Ruda Śląska
10 Godyń Marcin Ryszard 35 Ruda Śląska
11 Konupek Szymon Jakub 26 Ruda Śląska
12 Kołoczek Beata Zofia 33 Ruda Śląska
13 Bąk Paweł Jan 35 Ruda Śląska
14 Jarczyk Paweł Piotr 22 Ruda Śląska
15 Równicki Marek Bogdan 45 Ruda Śląska
16 Bubała Antoni Robert 71 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDÓW

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Szymoniak Aleksander Krzysztof 26 Ruda Śląska
2 Redełkiewicz Janusz 40 Ruda Śląska
3 Kaczmarczyk Marek Franciszek 60 Ruda Śląska
4 Manowska Stefania 61 Ruda Śląska
5 Szyduczyński Artur 34 Ruda Śląska
6 Sieczko Artur 36 Ruda Śląska
7 Śliwa Sebastian 31 Ruda Śląska
8 Baron Kornelia Gizela 56 Ruda Śląska
9 Pach Aneta 31 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA RUDZKA”

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Nowok Jerzy Robert 60 Ruda Śląska
2 Króliczek Mariusz Stanisław 48 Ruda Śląska
3 Malik Marek Ryszard 36 Ruda Śląska
4 Marek Bronisław Franciszek 44 Ruda Śląska
5 Kocyba – Matyja Katarzyna Anna 40 Ruda Śląska
6 Wasser – Szczyrba Irena Krystyna 48 Ruda Śląska
7 Stanke Katarzyna Anna 25 Ruda Śląska
8 Dobroczyńska – Wierzgacz Danuta Aleksandra 42 Ruda Śląska
9 Lach Jerzy Mieczysław 56 Ruda Śląska
10 Malina Janina Maria 59 Ruda Śląska
11 Samulski Grzegorz 44 Ruda Śląska
12 Surmiak Aleksander 39 Ruda Śląska
13 Kolebski Eugeniusz Franciszek 60 Ruda Śląska
14 Kwiek Izolda 56 Ruda Śląska
15 Ziomek Maciej Zbigniew 55 Ruda Śląska
16 Trzciński Jerzy Adam 48 Ruda Śląska

 

OKRĘG 2 – Nowy Bytom, Wirek

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA RUDY ŚLĄSKIEJ”

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1
Pierończyk Michał Walerian 32 Ruda Śląska
2
Krzysteczko Anna Monika 40 Ruda Śląska
3
Toboła Krzysztof Zbigniew 42 Ruda Śląska
4
Drzymała – Kubiniok Beata Jolanta 38 Ruda Śląska
5
Piecko Aleksandra Justyna 45 Ruda Śląska
6
Buchcik Piotr Józef 53 Ruda Śląska
7
Klosek Bartosz Mariusz 25 Ruda Śląska
8
Pastuszka Leszek Marek 39 Ruda Śląska
9
Kopiński Krzysztof Herman 38 Ruda Śląska
10
Honorowicz Wiesław Roman 53 Ruda Śląska
11
Domżalski Tadeusz Antoni 27 Ruda Śląska
12
Krzymiński Sebastian Michał 38 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Piórkowski Henryk Dominik 65 Ruda Śląska
2
Roszkowski Wojciech Sylwester 32 Ruda Śląska
3 Sławik Marian Grzegorz 51 Ruda Śląska
4 Piwczyk Ewa Elżbieta 56 Ruda Śląska
5 Podgórski Adam Kazimierz 59 Ruda Śląska
6 Poczkaj Adam Grzegorz 44 Ruda Śląska
7 Kubiczek Adam Roman 33 Ruda Śląska
8 Brudys Sebastian Marian 34 Ruda Śląska
9 Horodyska Krystyna Elżbieta 54 Ruda Śląska
10 Połoński Dariusz Andrzej 50 Ruda Śląska
11 Osmenda Krzysztof Jan 33 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA RUDZKA”

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kozłowski Marek 57 Ruda Śląska
2 Skudlik Grzegorz Jan 60 Ruda Śląska
3 Gomołuch Andrzej Leonard 66 Ruda Śląska
4 Lasota Romuald Damian 49 Ruda Śląska
5 Gałecka Józef Edward 61 Ruda Śląska
6 Lipiec Anna Maria 56 Ruda Śląska
7
Dyluś Mirosław Henryk 35 Ruda Śląska
8 Gallert Jacek Krzysztof 47 Ruda Śląska
9 Cibura Jan Franciszek 59 Ruda Śląska
10 Wiejak Agnieszka 20 Ruda Śląska
11 Curlej Alicja Bożena 36 Ruda Śląska
12
Stańczyk Aleksandra Joanna 37 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kubica Roman Marceli 39 Ruda Śląska
2 Wystyrk – Benigier Barbara Maria 47 Ruda Śląska
3 Mercik Anna Maria 29 Ruda Śląska
4 Konik Justyna 21 Ruda Śląska
5 Falkus Krzysztof Marek 42 Ruda Śląska
6 Duda Joanna Justyna 38 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kania Jarosław Piotr 44 Ruda Śląska
2 Gładysz Cecylia Joanna 68 Ruda Śląska
3
Korzeb Marcin Tomasz 29 Ruda Śląska
4 Wylon Krzysztof Roman 51 Ruda Śląska
5 Warzecha Sebastian Norbert 27 Ruda Śląska
6 Mateja Piotr Franciszek 61 Ruda Śląska
7 Kuberek Ireneusz Gabriel 35 Ruda Śląska
8 Bergiel Marek 45 Ruda Śląska
9 Pytlok Piotr Józef 36 Ruda Śląska
10 Błaszczyk Aleksander Marian 63 Ruda Śląska
11 Kiziniewicz Irena Czesława 52 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Skudlik Józef Jerzy 58 Ruda Śląska
2 Bubała Grzegorz Janusz 35 Ruda Śląska
3 Zdunek Lech Marian 59 Ruda Śląska
4 Kściuk Krystian Marcin 35 Ruda Śląska
5 Danch Roman Jan 61 Ruda Śląska
6 Piechaczek Damian Benedykt 45 Ruda Śląska
7 Pawleta Paweł Rudolf 34 Ruda Śląska
8 Banaszkiewicz Mariusz Krzysztof 43 Ruda Śląska
9 Szymański Damian Mirosław 25 Ruda Śląska
10 Dąbrowska Brygida Helena 48 Ruda Śląska
11 Krawczyk Stefania 55 Ruda Śląska
12 Wróbel Teresa Maria 61 Ruda Śląska

 

OKRĘG 3 – Bielszowice, Halemba

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA RUDY ŚLĄSKIEJ”

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1
Hanke Witold Leszek 42 Ruda Śląska
2
Nawa Joanna Małgorzata 54 Ruda Śląska
3
Murawski Marceli Paweł 43 Ruda Śląska
4
Wawoczny Teodor 62 Ruda Śląska
5
Siwek Piotr Paweł 50 Ruda Śląska
6
Rajwa Jarosław Michał 25 Ruda Śląska
7
Forma Dariusz 38 Ruda Śląska
8
Gabryś Bogusław 48 Ruda Śląska
9
Kubanek Józef Marian 47 Ruda Śląska
10
Jonda Czesław Antoni 50 Ruda Śląska
11
Bartoszek Tadeusz Stanisław 46 Ruda Śląska
12
Nowok Dariusz 43 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDÓW

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Chabzda Izabela Grażyna 33 Ruda Śląska
2 Bokuniewicz Adam Jarosław 45 Ruda Śląska
3 Dziwisz Grzegorz Piotr 40 Ruda Śląska
4 Kostecki Sławomir Marek 41 Ruda Śląska
5 Mordel Aleksandra Maria 27 Ruda Śląska
6 Mielimąka Anna Jolanta 34 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Grozmani Tadeusz 54 Ruda Śląska
2 Wieczorek Michał Tomasz 34 Ruda Śląska
3 Piechniczek Tomasz Marcin 43 Ruda Śląska
4
Gruszczyk Joanna Zofia 34 Ruda Śląska
5 Bochnia Tomasz Piotr 25 Ruda Śląska
6 Koźlik Wojciech Tomasz 44 Ruda Śląska
7 Gawlik Ewa Natalia 55 Ruda Śląska
8 Kansy Bogusława Olga 59 Ruda Śląska
9 Gabryś Stanisław Konrad 62 Ruda Śląska
10
Biegański Michał Franciszek 22 Ruda Śląska
11 Adamczyk Łukasz Dawid 24 Ruda Śląska
12
Sladek Jerzy Roman 49 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Orenowicz Wojciech 33 Ruda Śląska
2 Nowok Paweł Herman 68 Ruda Śląska
3 Woźniczek Rudolf Karol 68 Ruda Śląska
4 Zięciak Sylwia 24 Ruda Śląska
5 Michalski Grzegorz Bogusław 48 Ruda Śląska
6 Badera Jacek Maciej 41 Ruda Śląska
7 Przybyła Grzegorz Kazimierz 34 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego
1
Potyrała Dariusz Mirosław 49 Ruda Śląska
2 Leśnik Piotr Jan 44 Ruda Śląska
3 Kowalczyk – Borończyk Grażyna Renata 37 Ruda Śląska
4 Barański Zbigniew Tadeusz 52 Ruda Śląska
5 Garus Andrzej Jan 61 Ruda Śląska, złożył następujące oświadczenie: pracowałem w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
6 Fidura Lidia Maria 20 Ruda Śląska
7 Maksym Eugeniusz Dominik 60 Ruda Śląska
8 Kot Dieter Piotr 67 Ruda Śląska
9 Pucka Stanisław Piotr 60 Ruda Śląska
10 Oleksiuk Wiesław Stanisław 53 Ruda Śląska
11 Klenczar Joachim Łucjan 64 Ruda Śląska
12 Derlatka Tomasz Filip 30 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Myszur Kazimierz Józef 51 Ruda Śląska
2 Świtała – Mastalerz Joanna Izabela 39 Ruda Śląska
3 Kot Jerzy Jan 47 Ruda Śląska
4 Pasek Stanisław Marek 43 Ruda Śląska
5 Serniak Bogusław Andrzej 51 Ruda Śląska
6 Kuś Edward Ignacy 62 Ruda Śląska
7 Górnicki Andrzej 48 Ruda Śląska
8 Wesoły Karina Celina 36 Ruda Śląska
9 Aleksa Henryk 67 Ruda Śląska
10 Kuberek Bernard Mateusz 44 Ruda Śląska
11 Gładysz Henryk Jan 64 Ruda Śląska
12 Dudek Piotr Józef 44 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA RUDZKA”

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Mucha Jan Paweł 56 Ruda Śląska
2 Wrana Jolanta Helena 48 Ruda Śląska
3 Błażyca Paweł Jerzy 59 Ruda Śląska
4 Gilner Alfred Józef 66 Ruda Śląska
5 Dobiecka Jolanta Melania 59 Ruda Śląska
6 Mańka Franciszek Andrzej 52 Ruda Śląska
7 Piątek Jan Andrzej 62 Ruda Śląska
8 Berny Witold Andrzej 64 Ruda Śląska
9 Chrobok Tomasz Ryszard 36 Ruda Śląska
10 Miler Lilla Franciszka 50 Ruda Śląska
11 Wieczorek Grzegorz Jan 48 Ruda Śląska
12 Krawczyk Krzysztof Walenty 53 Ruda Śląska

 

OKRĘG 4 – Bykowina, Kochłowice

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA RUDY ŚLĄSKIEJ”

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1
Rodzoch Krzysztof Bogusław 45 Ruda Śląska
2
Ligocki Adam 51 Ruda Śląska
3
Połap Helena Weronika 31 Ruda Śląska
4
Lukasek Ewa Jadwiga 60 Ruda Śląska
5
Wawrzynek Bernard Michał 57 Ruda Śląska
6
Opeldus Krystyna Jolanta 53 Ruda Śląska
7
Jeż Andrzej Władysław 39 Ruda Śląska
8
Tuleja Edward Józef 40 Ruda Śląska
9
Jastrzębski Andrzej Jan 56 Ruda Śląska
10
Kryger Adam Henryk 41 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1
Wieszołek Jarosław Maciej 39 Ruda Śląska
2
Kubicki Grzegorz Franciszek 48 Ruda Śląska
3 Warchala Marek Jan 55 Ruda Śląska
4 Jaskólski Bogdan Krzysztof 54 Ruda Śląska
5 Gola Gabriel Marek 20 Ruda Śląska
6 Nowok Łukasz 22 Ruda Śląska
7 Kędzierski Sebastian Paweł 32 Ruda Śląska
8 Akciński Marek Dariusz 35 Ruda Śląska
9 Suski Bernard Antoni 57 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kołada Joanna Regina 52 Ruda Śląska
2
Dryja Władysław Ryszard 56 Ruda Śląska
3 Mendecka Magdalena Małgorzata 26 Ruda Śląska
4 Szydłak Bogdan Andrzej 32 Ruda Śląska
5 Radzioch Jerzy Wojciech 52 Ruda Śląska
6 Kosmowski Jerzy 56 Ruda Śląska
7 Piątek Monika Joanna 23 Ruda Śląska
8 Gacka Adrian Jacek 33 Ruda Śląska
9 Czapla Maria Michalina 57 Ruda Śląska
10 Michułka Marian Franciszek 64 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Biały Dawid Krzysztof 25 Ruda Śląska
2
Kołodziej Jan Augustyn 52 Ruda Śląska
3 Skupin Weronika Anna 24 Ruda Śląska
4 Nowak Jan Stanisław 51 Ruda Śląska
5 Śliwińska – Łój Barbara 46 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Skowrońska – Wawok Henryka Maria 59 Ruda Śląska
2 Pejas Mirosława Elżbieta 47 Ruda Śląska
3 Pytlos Stanisław Antoni 53 Ruda Śląska
4 Cerlak Leszek Stefan 49 Ruda Śląska
5 Jasinowski Andrzej 50 Ruda Śląska
6 Wisowska Wioletta Katarzyna 33 Ruda Śląska
7 Litke Katarzyna Elżbieta 43 Ruda Śląska
8 Dylkowska Sylwia Weronika 32 Ruda Śląska
9 Woźniak Jerzy 55 Ruda Śląska
10 Chmielewska Ewa Maria 50 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA RUDZKA”

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wyciślik Jakub 58 Ruda Śląska
2 Kuchta Joachim Jan 52 Ruda Śląska
3 Hadaś Antoni Jan 60 Ruda Śląska
4 Kuźnia Judyta Anna 44 Ruda Śląska
5 Pawlas Jan Andrzej 54 Ruda Śląska
6 Gierek Adam Marcin 35 Ruda Śląska
7 Brachman Bronisław Joachim 58 Ruda Śląska
8 Doliński Dominik Sebastian 31 Ruda Śląska
9 Pieter Karol Jan 41 Ruda Śląska
10 Wesołowski Piotr Stanisław 38 Ruda Śląska

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDÓW

Numer Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Pawłowska Izabela Elżbieta 50 Ruda Śląska
2 Romańczyk Joanna Maria 68 Ruda Śląska
3 Warchala Michał 27 Ruda Śląska
4 Koclęga Marek Krzysztof 58 Ruda Śląska
5 Siwek Halina Urszula 51 Ruda Śląska
6 Cudniewicz Leszek Henryk 57 Ruda Śląska
7
Hajok Adam 28 Ruda Śląska
8 Bakalasz Regina Urszula 58 Ruda Śląska
9 Poloczek – Wereszko Natalia Zdzisława 25 Ruda Śląska
10 Dudek Radosław Sylwester 28 Ruda Śląska

.